Out of stock
| Dimensions | 240 cm × 137 cm / 7.87 ft × 4.49 ft |
|---|---|
| Color | Green |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 219 cm × 108 cm / 7.19 ft × 3.54 ft |
|---|---|
| Color | cream |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 332 cm × 60 cm / 10.89 ft × 1.97 ft |
|---|---|
| Code Size | Runner |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 260 cm × 130 cm / 8.53 ft × 4.27 ft |
|---|---|
| Color | Green |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 238 cm × 108 cm / 7.81 ft × 3.54 ft |
|---|---|
| Color | Gold, White |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 287 cm × 120 cm / 9.42 ft × 3.94 ft |
|---|---|
| Code Size | Runner |
| Color | cream, Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 277 cm × 153 cm / 9.09 ft × 5.02 ft |
|---|---|
| Color | Brown, cream |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 380 cm × 124 cm / 12.47 ft × 4.07 ft |
|---|---|
| Color | Beige, cream |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 258 cm × 90 cm / 8.46 ft × 2.95 ft |
|---|---|
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 315 cm × 155 cm / 10.33 ft × 5.09 ft |
|---|---|
| Color | Beige |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 307 cm × 155 cm / 10.07 ft × 5.09 ft |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| QC | 2 |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 327 cm × 142 cm / 10.73 ft × 4.66 ft |
|---|---|
| Code Size | Kalegi |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 287 cm × 108 cm / 9.42 ft × 3.54 ft |
|---|---|
| Color | Beige, Multicolor |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 275 cm × 145 cm / 9.02 ft × 4.76 ft |
|---|---|
| Code Size | Pardeh |
| Color | Beige, cream |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 328 cm × 156 cm / 10.76 ft × 5.12 ft |
|---|---|
| Code Size | Kalegi |
| Color | Brown |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 215 cm × 115 cm / 7.05 ft × 3.77 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
Filter
Menu