| Dimensions | 227 cm × 132 cm / 7.45 ft × 4.33 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | Blue, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 275 cm × 106 cm / 9.02 ft × 3.48 ft |
|---|---|
| Code Size | Runner |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 232 cm × 122 cm / 7.61 ft × 4.00 ft |
|---|---|
| Code Size | Runner |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 374 cm × 110 cm / 12.27 ft × 3.61 ft |
|---|---|
| Code Size | Runner |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 218 cm × 130 cm / 7.15 ft × 4.27 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 388 cm × 125 cm / 12.73 ft × 4.10 ft |
|---|---|
| Code Size | Runner |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 245 cm × 147 cm / 8.04 ft × 4.82 ft |
|---|---|
| Code Size | Pardeh |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 300 cm × 105 cm / 9.84 ft × 3.44 ft |
|---|---|
| Code Size | Runner |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 293 cm × 107 cm / 9.61 ft × 3.51 ft |
|---|---|
| Code Size | Runner |
| Color | cream, Grey |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 213 cm × 122 cm / 6.99 ft × 4.00 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | Brown, Orange |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
| Dimensions | 313 cm × 106 cm / 10.27 ft × 3.48 ft |
|---|---|
| Code Size | Runner |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | ISTANBUL |
Filter
Menu