The colours of the carpet look different depending on the angle from which you look at it.
| Dimensions | 183 cm × 117 cm / 6.00 ft × 3.84 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | USA |
| Dimensions | 183 cm × 117 cm / 6.00 ft × 3.84 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | USA |
| Dimensions | 183 cm × 117 cm / 6.00 ft × 3.84 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | USA |
| Dimensions | 196 cm × 132 cm / 6.43 ft × 4.33 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | Orange |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | USA |
Menu