The colours of the carpet look different depending on the angle from which you look at it.
| Dimensions | 231 cm × 152 cm / 7.58 ft × 4.99 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | USA |
| Dimensions | 231 cm × 152 cm / 7.58 ft × 4.99 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | USA |
| Dimensions | 231 cm × 152 cm / 7.58 ft × 4.99 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | USA |
| Dimensions | 196 cm × 132 cm / 6.43 ft × 4.33 ft |
|---|---|
| Code Size | Ghaliche / small rug |
| Color | Orange |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | USA |
Menu