| Dimensions | 147 cm × 96 cm / 4.82 ft × 3.15 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 210 cm × 127 cm / 6.89 ft × 4.17 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 180 cm × 132 cm / 5.91 ft × 4.33 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 152 cm × 107 cm / 4.99 ft × 3.51 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 17 cm × 100 cm / 0.56 ft × 3.28 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu