| Dimensions | 157 cm × 102 cm / 5.15 ft × 3.35 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 224 cm × 122 cm / 7.35 ft × 4.00 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 188 cm × 122 cm / 6.17 ft × 4.00 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 180 cm × 100 cm / 5.91 ft × 3.28 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 160 cm × 102 cm / 5.25 ft × 3.35 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu