| Dimensions | 488 cm × 81 cm / 16.01 ft × 2.66 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 290 cm × 85 cm / 9.51 ft × 2.79 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 380 cm × 80 cm / 12.47 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 360 cm × 75 cm / 11.81 ft × 2.46 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 370 cm × 80 cm / 12.14 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 394 cm × 78 cm / 12.93 ft × 2.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 274 cm × 79 cm / 8.99 ft × 2.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Warehouse Location | |
| Rug Design |
Sold
| Dimensions | 281 cm × 78 cm / 9.22 ft × 2.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 380 cm × 80 cm / 12.47 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 312 cm × 90 cm / 10.24 ft × 2.95 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 365 cm × 74 cm / 11.98 ft × 2.43 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 195 cm × 79 cm / 6.40 ft × 2.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 285 cm × 85 cm / 9.35 ft × 2.79 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 220 cm × 98 cm / 7.22 ft × 3.22 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 395 cm × 78 cm / 12.96 ft × 2.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 365 cm × 83 cm / 11.98 ft × 2.72 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu