| Dimensions | 412 cm × 72 cm / 13.52 ft × 2.36 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design |
| Dimensions | 310 cm × 83 cm / 10.17 ft × 2.72 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 282 cm × 70 cm / 9.25 ft × 2.30 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 370 cm × 80 cm / 12.14 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 318 cm × 158 cm / 10.43 ft × 5.18 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 308 cm × 140 cm / 10.10 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 227 cm × 130 cm / 7.45 ft × 4.27 ft |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor, Red |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu