| Dimensions | 409 cm × 315 cm / 13.42 ft × 10.33 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 85 cm / 9.19 ft × 2.79 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 264 cm × 81 cm / 8.66 ft × 2.66 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 275 cm × 153 cm / 9.02 ft × 5.02 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu