| Dimensions | 213 cm × 143 cm / 6.99 ft × 4.69 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 175 cm × 127 cm / 5.74 ft × 4.17 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 145 cm × 104 cm / 4.76 ft × 3.41 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu