| Dimensions | 343 cm × 244 cm / 11.25 ft × 8.01 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 394 cm × 279 cm / 12.93 ft × 9.15 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 394 cm × 297 cm / 12.93 ft × 9.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 391 cm × 295 cm / 12.83 ft × 9.68 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 389 cm × 297 cm / 12.76 ft × 9.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 361 cm × 300 cm / 11.84 ft × 9.84 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 343 cm × 297 cm / 11.25 ft × 9.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 396 cm × 305 cm / 12.99 ft × 10.01 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 394 cm × 297 cm / 12.93 ft × 9.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 424 cm × 290 cm / 13.91 ft × 9.51 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 376 cm × 295 cm / 12.34 ft × 9.68 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Gold |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 406 cm × 310 cm / 13.32 ft × 10.17 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 389 cm × 300 cm / 12.76 ft × 9.84 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Pink |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 391 cm × 302 cm / 12.83 ft × 9.91 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu