Sold
| Dimensions | 203 cm × 200 cm / 6.66 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 200 cm / 9.84 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 294 cm × 200 cm / 9.65 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 317 cm × 200 cm / 10.40 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 285 cm × 200 cm / 9.35 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 298 cm × 200 cm / 9.78 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 290 cm × 200 cm / 9.51 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Grey |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 284 cm × 200 cm / 9.32 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 292 cm × 200 cm / 9.58 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 297 cm × 200 cm / 9.74 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 297 cm × 200 cm / 9.74 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Grey |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 200 cm × 200 cm / 6.56 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 200 cm / 9.19 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Gold |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 277 cm × 200 cm / 9.09 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Indigo |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu