| Dimensions | 290 cm × 70 cm / 9.51 ft × 2.30 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Grey, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 370 cm × 66 cm / 12.14 ft × 2.17 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Grey, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 178 cm × 80 cm / 5.84 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Indigo |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 153 cm × 90 cm / 5.02 ft × 2.95 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 130 cm × 92 cm / 4.27 ft × 3.02 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 175 cm × 100 cm / 5.74 ft × 3.28 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, White |
| Rug Design | |
| Production type | Handknotted |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 184 cm × 86 cm / 6.04 ft × 2.82 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Indigo |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 143 cm × 93 cm / 4.69 ft × 3.05 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 111 cm × 52 cm / 3.64 ft × 1.71 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey, Purple |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 145 cm × 100 cm / 4.76 ft × 3.28 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Blue |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 120 cm × 68 cm / 3.94 ft × 2.23 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 140 cm × 88 cm / 4.59 ft × 2.89 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Pink |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 111 cm × 61 cm / 3.64 ft × 2.00 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Blue, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 140 cm × 88 cm / 4.59 ft × 2.89 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 200 cm × 83 cm / 6.56 ft × 2.72 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 235 cm × 90 cm / 7.71 ft × 2.95 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Pink, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu