| Dimensions | 362 cm × 262 cm / 11.88 ft × 8.60 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 354 cm × 253 cm / 11.61 ft × 8.30 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 319 cm × 225 cm / 10.47 ft × 7.38 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 225 cm / 9.84 ft × 7.38 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 266 cm × 250 cm / 8.73 ft × 8.20 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue |
| Production type | Handknotted |
| Shape | Square |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 373 cm × 286 cm / 12.24 ft × 9.38 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Gold, Yellow |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 388 cm × 278 cm / 12.73 ft × 9.12 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Gold, Yellow |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 357 cm × 275 cm / 11.71 ft × 9.02 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Gold |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 403 cm × 244 cm / 13.22 ft × 8.01 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 327 cm × 244 cm / 10.73 ft × 8.01 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Orange |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 387 cm × 285 cm / 12.70 ft × 9.35 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 329 cm × 300 cm / 10.79 ft × 9.84 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Gold, Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 367 cm × 270 cm / 12.04 ft × 8.86 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 320 cm × 215 cm / 10.50 ft × 7.05 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 385 cm × 290 cm / 12.63 ft × 9.51 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu