| Dimensions | 280 cm × 220 cm / 9.19 ft × 7.22 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Gold |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 213 cm / 9.84 ft × 6.99 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 370 cm × 285 cm / 12.14 ft × 9.35 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Multicolor, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 333 cm × 237 cm / 10.93 ft × 7.78 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 320 cm × 263 cm / 10.50 ft × 8.63 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 258 cm × 201 cm / 8.46 ft × 6.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 304 cm × 205 cm / 9.97 ft × 6.73 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 310 cm × 204 cm / 10.17 ft × 6.69 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Multicolor, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 295 cm × 210 cm / 9.68 ft × 6.89 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Pink, Purple |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 320 cm × 227 cm / 10.50 ft × 7.45 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 290 cm × 202 cm / 9.51 ft × 6.63 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Gold |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 308 cm × 202 cm / 10.10 ft × 6.63 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 392 cm × 287 cm / 12.86 ft × 9.42 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Gold |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 275 cm × 230 cm / 9.02 ft × 7.55 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Gold, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 277 cm × 200 cm / 9.09 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Indigo |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 269 cm × 241 cm / 8.83 ft × 7.91 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu