| Dimensions | 280 cm × 256 cm / 9.19 ft × 8.40 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 250 cm × 220 cm / 8.20 ft × 7.22 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, White |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 233 cm × 222 cm / 7.64 ft × 7.28 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Pink |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 396 cm × 280 cm / 12.99 ft × 9.19 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 380 cm × 273 cm / 12.47 ft × 8.96 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, White |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 373 cm × 232 cm / 12.24 ft × 7.61 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Yellow |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 363 cm × 295 cm / 11.91 ft × 9.68 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Brown |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 353 cm × 267 cm / 11.58 ft × 8.76 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 353 cm × 258 cm / 11.58 ft × 8.46 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Purple, White |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 350 cm × 298 cm / 11.48 ft × 9.78 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Yellow |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 347 cm × 231 cm / 11.38 ft × 7.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 330 cm × 236 cm / 10.83 ft × 7.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, White |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 324 cm × 264 cm / 10.63 ft × 8.66 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Red |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 322 cm × 230 cm / 10.56 ft × 7.55 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Pink, Red |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 320 cm × 278 cm / 10.50 ft × 9.12 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Orange |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 320 cm × 270 cm / 10.50 ft × 8.86 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu