The colours of the carpet look different depending on the angle from which you look at it.
| Dimensions | 268 cm × 140 cm / 8.79 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 268 cm × 140 cm / 8.79 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 268 cm × 140 cm / 8.79 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 238 cm × 166 cm / 7.81 ft × 5.45 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 243 cm × 175 cm / 7.97 ft × 5.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 232 cm × 185 cm / 7.61 ft × 6.07 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Orange |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 244 cm × 170 cm / 8.01 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 208 cm × 179 cm / 6.82 ft × 5.87 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Green |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 225 cm × 186 cm / 7.38 ft × 6.10 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Purple |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 207 cm × 179 cm / 6.79 ft × 5.87 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Orange |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 244 cm × 175 cm / 8.01 ft × 5.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Green |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 239 cm × 187 cm / 7.84 ft × 6.14 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 231 cm × 187 cm / 7.58 ft × 6.14 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Orange |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Menu