| Dimensions | 180 cm × 105 cm / 5.91 ft × 3.44 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 290 cm × 106 cm / 9.51 ft × 3.48 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 146 cm / 9.84 ft × 4.79 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu