| Dimensions | 210 cm × 120 cm / 6.89 ft × 3.94 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 174 cm × 109 cm / 5.71 ft × 3.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 152 cm × 90 cm / 4.99 ft × 2.95 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 200 cm × 120 cm / 6.56 ft × 3.94 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu