| Dimensions | 208 cm × 130 cm / 6.82 ft × 4.27 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 188 cm × 135 cm / 6.17 ft × 4.43 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 152 cm × 107 cm / 4.99 ft × 3.51 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 140 cm × 104 cm / 4.59 ft × 3.41 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 152 cm × 99 cm / 4.99 ft × 3.25 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 152 cm × 109 cm / 4.99 ft × 3.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu