| Dimensions | 193 cm × 119 cm / 6.33 ft × 3.90 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 201 cm × 122 cm / 6.59 ft × 4.00 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 193 cm × 130 cm / 6.33 ft × 4.27 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 191 cm × 130 cm / 6.27 ft × 4.27 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 191 cm × 130 cm / 6.27 ft × 4.27 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 75 cm / 9.19 ft × 2.46 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Warehouse Location | |
| Rug Design |
| Dimensions | 275 cm × 80 cm / 9.02 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 320 cm × 80 cm / 10.50 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 93 cm / 9.84 ft × 3.05 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 270 cm × 80 cm / 8.86 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 212 cm × 82 cm / 6.96 ft × 2.69 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu