| Dimensions | 302 cm × 205 cm / 9.91 ft × 6.73 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Warehouse Location | |
| Rug Design |
Sold
| Dimensions | 304 cm × 204 cm / 9.97 ft × 6.69 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 393 cm × 162 cm / 12.89 ft × 5.31 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 392 cm × 170 cm / 12.86 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 391 cm × 157 cm / 12.83 ft × 5.15 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu