| Dimensions | 178 cm × 113 cm / 5.84 ft × 3.71 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 190 cm × 145 cm / 6.23 ft × 4.76 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 216 cm × 89 cm / 7.09 ft × 2.92 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 285 cm × 203 cm / 9.35 ft × 6.66 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 295 cm × 190 cm / 9.68 ft × 6.23 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 153 cm / 9.19 ft × 5.02 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 341 cm × 163 cm / 11.19 ft × 5.35 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu