| Dimensions | 178 cm × 185 cm / 5.84 ft × 6.07 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| Warehouse Location | |
| Rug Design |
| Dimensions | 380 cm × 293 cm / 12.47 ft × 9.61 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Grey |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 228 cm × 142 cm / 7.48 ft × 4.66 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 308 cm × 213 cm / 10.10 ft × 6.99 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 294 cm × 178 cm / 9.65 ft × 5.84 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 158 cm / 9.19 ft × 5.18 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 380 cm × 307 cm / 12.47 ft × 10.07 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 395 cm × 265 cm / 12.96 ft × 8.69 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 239 cm × 190 cm / 7.84 ft × 6.23 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black |
| Rug Design | |
| Production type | Handknotted |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 467 cm × 300 cm / 15.32 ft × 9.84 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 334 cm × 240 cm / 10.96 ft × 7.87 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 390 cm × 270 cm / 12.80 ft × 8.86 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Blue, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 170 cm / 9.19 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 396 cm × 298 cm / 12.99 ft × 9.78 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 294 cm × 193 cm / 9.65 ft × 6.33 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Orange |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 370 cm × 265 cm / 12.14 ft × 8.69 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu