| Dimensions | 332 cm × 233 cm / 10.89 ft × 7.64 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Green |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 386 cm × 285 cm / 12.66 ft × 9.35 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 170 cm × 130 cm / 5.58 ft × 4.27 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Orange |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 336 cm × 250 cm / 11.02 ft × 8.20 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 200 cm / 9.84 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 183 cm × 126 cm / 6.00 ft × 4.13 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 392 cm × 292 cm / 12.86 ft × 9.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 200 cm × 150 cm / 6.56 ft × 4.92 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Orange |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 298 cm × 195 cm / 9.78 ft × 6.40 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 307 cm × 192 cm / 10.07 ft × 6.30 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 200 cm × 150 cm / 6.56 ft × 4.92 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 225 cm × 138 cm / 7.38 ft × 4.53 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| QC | 2 |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 270 cm × 188 cm / 8.86 ft × 6.17 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Grey |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 316 cm × 235 cm / 10.37 ft × 7.71 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 263 cm × 195 cm / 8.63 ft × 6.40 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 390 cm × 290 cm / 12.80 ft × 9.51 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu