Sold
| Dimensions | 272 cm × 187 cm / 8.92 ft × 6.14 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 294 cm × 200 cm / 9.65 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 233 cm × 166 cm / 7.64 ft × 5.45 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 288 cm × 203 cm / 9.45 ft × 6.66 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 270 cm × 180 cm / 8.86 ft × 5.91 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 458 cm × 112 cm / 15.03 ft × 3.67 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 375 cm × 78 cm / 12.30 ft × 2.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | |
| Production type | Handknotted |
| Dimensions | 292 cm × 180 cm / 9.58 ft × 5.91 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 270 cm × 60 cm / 8.86 ft × 1.97 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 387 cm × 289 cm / 12.70 ft × 9.48 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 290 cm × 190 cm / 9.51 ft × 6.23 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
1 in stock
| Dimensions | 254 cm × 48 cm / 8.33 ft × 1.57 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 402 cm × 280 cm / 13.19 ft × 9.19 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Orange |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 238 cm × 213 cm / 7.81 ft × 6.99 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 287 cm × 186 cm / 9.42 ft × 6.10 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 197 cm × 70 cm / 6.46 ft × 2.30 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu