| Dimensions | 323 cm × 233 cm / 10.60 ft × 7.64 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 476 cm × 59 cm / 15.62 ft × 1.94 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 285 cm × 197 cm / 9.35 ft × 6.46 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 205 cm × 80 cm / 6.73 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 292 cm × 208 cm / 9.58 ft × 6.82 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 333 cm × 229 cm / 10.93 ft × 7.51 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 415 cm × 83 cm / 13.62 ft × 2.72 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 280 cm × 197 cm / 9.19 ft × 6.46 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 415 cm × 83 cm / 13.62 ft × 2.72 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 258 cm × 250 cm / 8.46 ft × 8.20 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 527 cm × 90 cm / 17.29 ft × 2.95 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 430 cm × 84 cm / 14.11 ft × 2.76 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 287 cm × 196 cm / 9.42 ft × 6.43 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Green |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 574 cm × 80 cm / 18.83 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 290 cm × 191 cm / 9.51 ft × 6.27 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 299 cm × 185 cm / 9.81 ft × 6.07 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu