| Dimensions | 387 cm × 210 cm / 12.70 ft × 6.89 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 403 cm × 313 cm / 13.22 ft × 10.27 ft |
|---|---|
| Rug Design | |
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 350 cm × 276 cm / 11.48 ft × 9.06 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Gold |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 143 cm × 74 cm / 4.69 ft × 2.43 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 286 cm × 180 cm / 9.38 ft × 5.91 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 145 cm × 123 cm / 4.76 ft × 4.04 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 362 cm × 262 cm / 11.88 ft × 8.60 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 354 cm × 253 cm / 11.61 ft × 8.30 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 319 cm × 225 cm / 10.47 ft × 7.38 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 243 cm × 185 cm / 7.97 ft × 6.07 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Pink |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 106 cm × 100 cm / 3.48 ft × 3.28 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | |
| Shape | Square |
| Dimensions | 290 cm × 195 cm / 9.51 ft × 6.40 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Indigo |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 192 cm / 9.19 ft × 6.30 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 270 cm × 170 cm / 8.86 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 200 cm × 120 cm / 6.56 ft × 3.94 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu