| Dimensions | 287 cm × 198 cm / 9.42 ft × 6.50 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 190 cm / 9.19 ft × 6.23 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 225 cm / 9.84 ft × 7.38 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 302 cm × 120 cm / 9.91 ft × 3.94 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 299 cm × 186 cm / 9.81 ft × 6.10 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 195 cm / 9.19 ft × 6.40 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Brown, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 266 cm × 250 cm / 8.73 ft × 8.20 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue |
| Production type | Handknotted |
| Shape | Square |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 203 cm × 127 cm / 6.66 ft × 4.17 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 260 cm × 156 cm / 8.53 ft × 5.12 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 264 cm × 173 cm / 8.66 ft × 5.68 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Pink, Purple |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 290 cm × 190 cm / 9.51 ft × 6.23 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 373 cm × 286 cm / 12.24 ft × 9.38 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Gold, Yellow |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 388 cm × 278 cm / 12.73 ft × 9.12 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Gold, Yellow |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 357 cm × 275 cm / 11.71 ft × 9.02 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Gold |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 403 cm × 244 cm / 13.22 ft × 8.01 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 327 cm × 244 cm / 10.73 ft × 8.01 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Orange |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu