| Dimensions | 250 cm × 73 cm / 8.20 ft × 2.40 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Blue, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 217 cm × 96 cm / 7.12 ft × 3.15 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 180 cm × 98 cm / 5.91 ft × 3.22 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 108 cm × 82 cm / 3.54 ft × 2.69 ft |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Code Size | |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 85 cm / 9.19 ft × 2.79 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 129 cm × 67 cm / 4.23 ft × 2.20 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 255 cm × 68 cm / 8.37 ft × 2.23 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 138 cm × 91 cm / 4.53 ft × 2.99 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 132 cm × 92 cm / 4.33 ft × 3.02 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 131 cm × 97 cm / 4.30 ft × 3.18 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Indigo |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 132 cm × 90 cm / 4.33 ft × 2.95 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 141 cm × 81 cm / 4.63 ft × 2.66 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Purple |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 316 cm × 83 cm / 10.37 ft × 2.72 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 136 cm × 80 cm / 4.46 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 234 cm × 100 cm / 7.68 ft × 3.28 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Orange |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 128 cm × 80 cm / 4.20 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Purple |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu