| Dimensions | 196 cm × 127 cm / 6.43 ft × 4.17 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 175 cm × 102 cm / 5.74 ft × 3.35 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 224 cm × 122 cm / 7.35 ft × 4.00 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu