Sold
| Dimensions | 205 cm × 174 cm / 6.73 ft × 5.71 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Green, Yellow |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 255 cm × 172 cm / 8.37 ft × 5.64 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Green |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 242 cm × 174 cm / 7.94 ft × 5.71 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Yellow |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 208 cm × 177 cm / 6.82 ft × 5.81 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Orange, Pink |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 245 cm × 115 cm / 8.04 ft × 3.77 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Yellow |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 209 cm × 178 cm / 6.86 ft × 5.84 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Green, Yellow |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 220 cm × 185 cm / 7.22 ft × 6.07 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Purple |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 227 cm × 184 cm / 7.45 ft × 6.04 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Purple |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 240 cm × 170 cm / 7.87 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Purple |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 240 cm × 180 cm / 7.87 ft × 5.91 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green, Orange |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 140 cm × 94 cm / 4.59 ft × 3.08 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 203 cm × 120 cm / 6.66 ft × 3.94 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 213 cm × 143 cm / 6.99 ft × 4.69 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu