| Dimensions | 343 cm × 239 cm / 11.25 ft × 7.84 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 268 cm / 9.19 ft × 8.79 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | |
| Shape | Square |
| Dimensions | 375 cm × 288 cm / 12.30 ft × 9.45 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 336 cm × 260 cm / 11.02 ft × 8.53 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Pink, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 395 cm × 286 cm / 12.96 ft × 9.38 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 347 cm × 255 cm / 11.38 ft × 8.37 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 336 cm × 239 cm / 11.02 ft × 7.84 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 393 cm × 290 cm / 12.89 ft × 9.51 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 335 cm × 273 cm / 10.99 ft × 8.96 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 360 cm × 273 cm / 11.81 ft × 8.96 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 320 cm × 280 cm / 10.50 ft × 9.19 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Brown, Gold |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 200 cm × 200 cm / 6.56 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Grey |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 200 cm / 9.19 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Gold |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 333 cm × 297 cm / 10.93 ft × 9.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Gold |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 347 cm × 257 cm / 11.38 ft × 8.43 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 326 cm × 235 cm / 10.70 ft × 7.71 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Blue, Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu