| Dimensions | 247 cm × 157 cm / 8.10 ft × 5.15 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, cream, Purple |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 240 cm × 170 cm / 7.87 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 200 cm / 9.84 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 240 cm × 179 cm / 7.87 ft × 5.87 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Brown, Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 240 cm × 170 cm / 7.87 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 240 cm × 170 cm / 7.87 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Pink, White |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 200 cm / 9.84 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 240 cm × 170 cm / 7.87 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Yellow |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 272 cm × 184 cm / 8.92 ft × 6.04 ft |
|---|---|
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location | |
| Code Size |
| Dimensions | 160 cm × 113 cm / 5.25 ft × 3.71 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 290 cm × 175 cm / 9.51 ft × 5.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 220 cm × 118 cm / 7.22 ft × 3.87 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 230 cm × 168 cm / 7.55 ft × 5.51 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 287 cm × 156 cm / 9.42 ft × 5.12 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 196 cm × 149 cm / 6.43 ft × 4.89 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 228 cm × 155 cm / 7.48 ft × 5.09 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu