| Dimensions | 182 cm × 116 cm / 5.97 ft × 3.81 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 200 cm × 150 cm / 6.56 ft × 4.92 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 246 cm × 190 cm / 8.07 ft × 6.23 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Yellow |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 218 cm × 176 cm / 7.15 ft × 5.77 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, Gold |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 286 cm × 146 cm / 9.38 ft × 4.79 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 303 cm × 200 cm / 9.94 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 302 cm × 200 cm / 9.91 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Color | Blue, cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 200 cm / 9.84 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 303 cm × 200 cm / 9.94 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue, cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 242 cm × 170 cm / 7.94 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 202 cm × 150 cm / 6.63 ft × 4.92 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 274 cm × 166 cm / 8.99 ft × 5.45 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 242 cm × 170 cm / 7.94 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Grey, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 240 cm × 170 cm / 7.87 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 240 cm × 170 cm / 7.87 ft × 5.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Grey, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 200 cm / 9.84 ft × 6.56 ft |
|---|---|
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu