| Dimensions | 205 cm × 140 cm / 6.73 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 203 cm × 140 cm / 6.66 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 218 cm × 140 cm / 7.15 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 202 cm × 140 cm / 6.63 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 212 cm × 140 cm / 6.96 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 236 cm × 140 cm / 7.74 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 250 cm × 140 cm / 8.20 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 308 cm × 140 cm / 10.10 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 268 cm × 140 cm / 8.79 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 210 cm × 140 cm / 6.89 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Blue |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 271 cm × 140 cm / 8.89 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 140 cm / 9.84 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu