| Dimensions | 361 cm × 351 cm / 11.84 ft × 11.52 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 396 cm × 297 cm / 12.99 ft × 9.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 340 cm × 292 cm / 11.15 ft × 9.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 335 cm × 490 cm / 10.99 ft × 16.08 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 505 cm × 340 cm / 16.57 ft × 11.15 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 401 cm × 310 cm / 13.16 ft × 10.17 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 389 cm × 307 cm / 12.76 ft × 10.07 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu