| Dimensions | 373 cm × 300 cm / 12.24 ft × 9.84 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 381 cm × 295 cm / 12.50 ft × 9.68 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 378 cm × 292 cm / 12.40 ft × 9.58 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 373 cm × 295 cm / 12.24 ft × 9.68 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 378 cm × 279 cm / 12.40 ft × 9.15 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 394 cm × 297 cm / 12.93 ft × 9.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 376 cm × 297 cm / 12.34 ft × 9.74 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 340 cm × 229 cm / 11.15 ft × 7.51 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 305 cm × 201 cm / 10.01 ft × 6.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 318 cm × 208 cm / 10.43 ft × 6.82 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 163 cm × 117 cm / 5.35 ft × 3.84 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 394 cm × 287 cm / 12.93 ft × 9.42 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 366 cm × 274 cm / 12.01 ft × 8.99 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 310 cm × 246 cm / 10.17 ft × 8.07 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu