| Dimensions | 312 cm × 160 cm / 10.24 ft × 5.25 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 210 cm × 160 cm / 6.89 ft × 5.25 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| QC | 2 |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 380 cm × 160 cm / 12.47 ft × 5.25 ft |
|---|---|
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 1 |
| Rug Design | |
| Code Size |
| Dimensions | 300 cm × 160 cm / 9.84 ft × 5.25 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 310 cm × 160 cm / 10.17 ft × 5.25 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Green |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 203 cm × 160 cm / 6.66 ft × 5.25 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 310 cm × 160 cm / 10.17 ft × 5.25 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu