| Dimensions | 377 cm × 152 cm / 12.37 ft × 4.99 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Brown, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 390 cm × 147 cm / 12.80 ft × 4.82 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 292 cm × 144 cm / 9.58 ft × 4.72 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 283 cm × 172 cm / 9.28 ft × 5.64 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 268 cm × 140 cm / 8.79 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 153 cm / 9.19 ft × 5.02 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 322 cm × 164 cm / 10.56 ft × 5.38 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Black, Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 341 cm × 163 cm / 11.19 ft × 5.35 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 239 cm × 158 cm / 7.84 ft × 5.18 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 237 cm × 144 cm / 7.78 ft × 4.72 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 283 cm × 150 cm / 9.28 ft × 4.92 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor, Pink |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 337 cm × 150 cm / 11.06 ft × 4.92 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 293 cm × 145 cm / 9.61 ft × 4.76 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 275 cm × 153 cm / 9.02 ft × 5.02 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 293 cm × 137 cm / 9.61 ft × 4.49 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 267 cm × 126 cm / 8.76 ft × 4.13 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu