| Dimensions | 289 cm × 62 cm / 9.48 ft × 2.03 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 310 cm × 83 cm / 10.17 ft × 2.72 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 264 cm × 81 cm / 8.66 ft × 2.66 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 290 cm × 106 cm / 9.51 ft × 3.48 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 243 cm × 86 cm / 7.97 ft × 2.82 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 301 cm × 115 cm / 9.88 ft × 3.77 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 365 cm × 74 cm / 11.98 ft × 2.43 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 230 cm × 75 cm / 7.55 ft × 2.46 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 468 cm × 87 cm / 15.35 ft × 2.85 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Warehouse Location | |
| Rug Design |
| Dimensions | 195 cm × 79 cm / 6.40 ft × 2.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Sold
| Dimensions | 220 cm × 95 cm / 7.22 ft × 3.12 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 285 cm × 85 cm / 9.35 ft × 2.79 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 220 cm × 98 cm / 7.22 ft × 3.22 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 395 cm × 78 cm / 12.96 ft × 2.56 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 216 cm × 89 cm / 7.09 ft × 2.92 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 426 cm × 59 cm / 13.98 ft × 1.94 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, cream |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu