| Dimensions | 282 cm × 70 cm / 9.25 ft × 2.30 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 365 cm × 83 cm / 11.98 ft × 2.72 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 279 cm × 73 cm / 9.15 ft × 2.40 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 370 cm × 80 cm / 12.14 ft × 2.62 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 280 cm × 143 cm / 9.19 ft × 4.69 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 361 cm × 125 cm / 11.84 ft × 4.10 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 3 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 318 cm × 158 cm / 10.43 ft × 5.18 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 308 cm × 140 cm / 10.10 ft × 4.59 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | cream, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 345 cm × 143 cm / 11.32 ft × 4.69 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 310 cm × 160 cm / 10.17 ft × 5.25 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown, Red |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 153 cm / 9.84 ft × 5.02 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 301 cm × 149 cm / 9.88 ft × 4.89 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Beige, Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 300 cm × 146 cm / 9.84 ft × 4.79 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Brown |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 285 cm × 203 cm / 9.35 ft × 6.66 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 290 cm × 160 cm / 9.51 ft × 5.25 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Multicolor |
| Production type | Handknotted |
| QC | 2 |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
| Dimensions | 295 cm × 190 cm / 9.68 ft × 6.23 ft |
|---|---|
| Code Size | |
| Color | Red |
| Production type | Handknotted |
| Rug Design | |
| Warehouse Location |
Filter
Menu